Nasz TEAM

 


Dzień dobry. Nazywam się Izabela Wojciechowska, choć przez wielu znana jako Pani Iza 🙂 Ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim oraz w SWPS na kierunku nauczanie języka angielskiego. Pasję do tego języka zawdzięczam rodzicom, którzy wysłali mnie do brytyjskiej szkoły dzięki czemu język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat. Hey Hi Hello założyłam z myślą o tych najmłodszych, to oni są naszym oknem na przyszłość. W czasie wolnym lubię jeździć na snowboardzie oraz żeglować.

 

 


Nazywam się Dorota Chojak. Mam 30 lat i mieszkam w Serocku. Zawodowo od pewnego czasu zajmuję się nauczaniem języka angielskiego dzieci i młodzieży w Hey Hi Hello . Kocham dzieci i widzę w nich ogromny potencjał. Praca z nimi sprawia mi przyjemność ponieważ potrafią wnieść dużo uśmiechu i radości oraz są istną kopalnią pomysłów. Sama też uczę się od dzieci wielu ciekawych rzeczy 🙂 Prywatnie jestem dobrze zorganizowaną mamą 8-letniego syna. Świetnie łączę pracę zawodową z jego wychowaniem. Wolny czas pochłaniają mi wycieczki rowerowe, czytanie książek, słuchanie muzyki i podróżowanie. Moją pasją prócz pracy jest astronomia – zamiłowanie i ciekawość z dzieciństwa, które zostały ze mną aż do teraz.


Olaf Szymański

Devoted father of two, automobile collector, surfer (almost). I have spent most of the 80’s in London, and the 90’s in New York. Since that time I have returned to Poland and grew to love it. I am an optimistic person with an internal drive to create positive change, always curious and looking for ways to gain better understanding of the business and social environment that surround me. Practical application of the English language has helped me substantially in business related areas as well as in my private life, while traveling or pursuing hobbies. I would like to pass on this experience onto you in a way that, in time, you will become more confident and comfortable using English in a variety of situations.